Reklama

Akční hry 10/47

Hra Mashimaro Mashimaro

Jako roztomilý bílý králíček jste se ocitli v dost nezáviděníhodné situaci. Ocitáte se v přísně střeženém vězení a chcete utéct. Zvládnete to? Ovládáte šipkami a mezerníkem.

Hra Abadia Abadia

Super zábavná a zároveň na ovládání jednoduchá arkáda. Hrajete za panáčka oblečeném v tmavém hábitu a do časového limitu se musíte dostat přes mnoho létajících příšerek do dalších kol. Ovládáte šipkami.

Hra Japonská bitka Japonská bitka

Vybíráte si, jestli si zahrajete za chlace či dívku a tomu poté pomáháte procházet mnoha levely a likvidovat nepřátele. Někteří jsou více odolní než jiní a v některých případech se na vás může sesypat pěkná hromádka protivníků. Ovládáte mezerníkem a šipkami.

Hra Ovčí závod  Ovčí závod

Bezvadná jednoduchá hříčka, která dokážet pobavit jak malé, tak velké. Vyberte si ze tří obtížností a pomozte roztomilé ovečce přeskoči všechny překážky. Ovládáte mezerníkem.

Hra Bomby Bomby

Výborná hra se super grafikou a ještě lepším nápadem. Máte za úkol odrážet koule vystřelující ze strany obrazovky a trefit se jimi do příšerek lítajích nad vámi. Pokud bombu nechytíte a neodrazíte, dopadne na zem a tam za chvíli vybuchne. Až vybuchne, nesmíte být v jejím okolí. Ovládáte myší.

Hra Frisbee pes Frisbee pes

Super hra, u které se rozhodně nudit nebudete. Pes sedící na skejtu má jediné přání. A to je chytit co nejvíce balónků a frisbee letících nad ním. Je potřeba odhadnout výšku a čas skoku aby se pes trefil. Pozor ale, někdy se mezi těmito zvířecími hračkami objeví i nějaký ten granát. Ovládáte myší

Pedchoz hry   5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   Dal hry
Zpět na Akční hry