Reklama

Akční hry 12/47

Hra Potlouky Potlouky

Hra inspirovaná knižním i zároveň fimovým trhákem jménem Harry Potter. Zahrajte si s Harrym famfrpál a chraňte ho před všudypřítomným potloukem. Úrovně jsou omezeny časovým limitem. Ovládáte myší.

Hra Kosmopilot Kosmopilot

Bezvadná hra, která zaručeně zaujme. V roli malého kosmonauta musíte sestavit svou vesmírnou loď z kusů poházených po měsíční krajině. Pozor ale na létající meteority, které vás po celou dobu ohrožují. Ovládáte šipkami a střílíte mezerníkem.

Hra Útok na zákusky Útok na zákusky

Jdete na zápas svého oblíbeného týmu a v bufetu si koupíte něco na zub. Pak už jen zbývá dobroty donést v pořádku až na místo sezení. Ovládání myší a šipkami vlevo, vpravo.

Hra Bojo Bojo

Super hra při které se rozhodně pobavíte a vydržíte u ní pár vašich drahocenných chvilek. Hrajete za drobného panáčka, který má za úkol zničit všechny objevující se bomby než vybuchnou a zároveň nesmí spadnout ze žádného patra. Bombu zneškodníte mezerníkem pohybujete se klávesami "h, k , j a u"

Hra Kancelářský masakr Kancelářský masakr

V této zábavné, i když poněkud krvavé hře hrajete za chlápka, který má místo hlavy pouze lebku. Procházíte množstvím levelů, kdy v každé úrovni máte jinou zbraň. Ovládáte šipkami a myší.

Hra Benzín Benzín

Abyste vyhráli tuto hru, musíte chytat padající kanystry s benzínem. Pozor ale na nádoby s olejem! Ty vám ubírají životy. Po sesbírání určitého množství benzínu postupujete do dalšího kola. Ovládáte myší.

Zpět na Akční hry