Reklama

Hlavolamy 13/51

Hra Memogame Memogame

Máte rádi hudbu? Pokud je vaše odpověď kladná, rozhodně si tuto hru vyzkoušejte. Máte k dispozici 4 tóny, počítač vám z nich předehraje nějakou kombinaci a vy máte za úkol tyto tóny ve správném pořadí zopakovat.

Hra Psaní na stroji Psaní na stroji

Procvičte si psaní na klávesnici. Před vámi se neustále zobrazují písmena, která musíte přepisovat na klávesnici.

Hra Lodě Lodě

Hra známá prakticky všem z nás. Lodě. Určíte si na hracím poli umístění svých bojových lodí a snažíte se odhadnout, kde se nachází ty soupeřovy. ovládáte myší, hrajete proti počítači.

Hra Námořní bitva Námořní bitva

Opravdu povedená jednoduchá hříčka, která určitě potěší každého z vás. Hrajete proti počítači a snažíte se potopit nepřátelskou loď. Toho dosáhnete tak, že určíte správnou sílu, kterou proti lodi vystřelíte dělové koule. Musíte brát na vědomí také směr a sílu větru, která se vám ukazuje veprostřed obrazovky nahoře.

Hra Poslíčci Poslíčci

Opravdu vydařená hra, požadující po hráči špetku rozumu a logického myšlení. V hotelu jsou dva výtahy a dva poslíčci, kteří se potřebují dostat k hostům. Správným posouváním výtahů byste jim to měli umožnit. ovládáte šipkami.

Hra Radiální arkanoid Radiální arkanoid

Tak pro tuhle originální hru by nebylo vhodné předem popisovat, o co konkrétně půjde. Jediné, co prozradím, je, že princip je podobný jako u hry Arkanoid, ovšem dejte si pozor na to, jak se pohybovat! Ovládáte myší.

Zpět na Hlavolamy