Reklama

Hlavolamy 14/51

Hra Rubikova kostka II. Rubikova kostka II.

Tak nad touto hrou garantuji, že vydržíte od rána do večera a možná ještě déle. Fenomén zvaný Rubikova kostka je schopen upoutat pozornost na dlouhé hodiny. Plusové body přidává i skvělé ovládání myší.

Hra Parkování Parkování

Naprosto skvělá hra, ve které se stáváte pracovníkem na parkovišti a musíte parkovat auta lidem, co zde chtějí zastavit a jít do obchodu. Když se pak vracejí, musíte jejich auto zase vyvést až k nim. Ovládáte šipkami, z auta nastupujete a vystupujete mezerníkem.

Hra Autopista Autopista

Bezvadná logická hra, u které budete schopni strávit dlouhé hodiny. Jediným vaším úkolem je dostat formuli z hracího pole. V cestě jí však brání auto, kterému brání v uhnutí zase auto jiné a tak dále. Skvělá hra na procvičení logického myšlení. Ovládáte myší.

Hra Matrix Matrix

Hra nemá s Matrixem kromě obrázku agenta jako pozadí nic moc společného. Přesto je tato logická hra velmi zábavná a stojí za to ji vyzkoušet. V poli se nachází určitý počet kuliček. Když jste na tahu, můžete odebrat jednu až čtyři z nich. Vyhrává ten, kdo odstraní poslední kuličku. Hrajete proti počítači, ovládáte myší.

Zpět na Hlavolamy