Reklama

Sportovní hry 10/43

Hra Voleyball Voleyball

Chtěli jste si někdy zahrát na profesionálního hráče voleyballu? Ano? Pak je tu pro vás skvělá příležitost si to vyzkoušet. Vaším úkolem v této hře bude odrazit podání protihráče výskokem a pak samotným odražením. Toho docílíte včasným stisknutím tlačítek "j" a "f".

Hra Snowboard Snowboard

Teď si pro změnu zahrajeme na snowboardistu. Ovládáte chlápka na prkně a snažíte se s ním skočit co nejlepší kreace na skokáncích. Ovládáte pouze myší a to jak co se týče výšky skoku tak i směru jízdy. Pozor ale na ostatní lyžaře, kteří vás mohou shodit do sněhu.

Hra Tenis Tenis

Tato roztomilá hříčka vás rozhodně nezklame. Hrajete klasický tenis s podivným růžovým protihráčem. Je třeba dávat velký pozor, kam právě míček letí a běžet rychle za ním. Ovládáte pouze myší, ale věřte, že to úplně stačí.

Hra Ořech Ořech

Opravdu výborná a hlavně velice zábavná hra s originálním nápadem. Ovládáte ruku, se kterou se snažíte cvrnknout kutálející se ořech do branky. Ovšem zas tak jednoduché to nebude. Branku chrání rozčilené veverky, které se snaží všechny ořechy chytit. Ovládáte myší

Pedchoz hry   5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   Dal hry