Reklama

Závodní hry 5/22

Hra Skejťačka Skejťačka

Holka na skateboardu? Co je to za blbost? Pokud si přávě tohle říkáte, zkuste si zahrát tuto hru a přesvědčit se, že předsudky se mohou někdy mýlit. Dívce ale musíte trochu pomoct a to vašimi tahy myší, díky nimž se zdárně vyhne všem nástrahám po cestě.

Hra Jízda o život Jízda o život

Zajímavá, poněkud brutální hra. Jezdíte autem po městské silnici, po kterých chodí mnoho lidí. Do časového limitu byste jich měli co nejvíce přejet. Ovšem kromě těch chodců, kteří se pihybují v zeleném kroužku, na ty zatrubte ( klávesa "a") a ti si pak přisednou k vám. Tak se vám přičítají body.

Hra Starsky a Hutch Starsky a Hutch

Super hra, kde se stáváte chlápkem s půjčeným auťákem, který míří do klubu trochu se pobavit. Abyste dojeli, nesmíte se třikrát vybourat. Pak jsou tu ještě bonusy a to ve formě růžových srdíček po cestě.

Hra Sedm 7 Sedm 7

Bezvadná oddychovka pro dlouhé večery. Ocitáte se ve sportovním voze s jediným cílem: nabrat 7000 bodů. A jak jich dosáhnout? Jednoduše. Pokažté, když projedete nějakým předmětem na silnici, musíte včas kliknout myší. Tak se vám body přičítají. Pokud to v té rychlosti nestihnete, počítejte s tím , že se vám vytoužené bodíky ztratí.

Hra Přeprava benzínu Přeprava benzínu

Jste plně naloženi nákladem a vaším úkolem je,tento náklad uchránit před útočníky. K tomu vám slouží dvě zbraně. Ovládání šipkami, myší a mezerníkem.

Hra Závodník Závodník

V této hře se ocitáte v kůži jemné dívky řídící pořádnou nabušenou káru. Pravděpodobně je hra přenesena do budoucnosti, vzhledem k vozidlu, které ovládáte. Nicméně závodíte a vyhýbáte se protijedoucím autům, vylitému oleji atd. Ovládáte šipkami nahoru a dolů.

Pedchoz hry   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   Dal hry
Zpět na Závodní hry